KOSTÜM KİRALAMA ve SATIŞ
KOŞULLARI

  1. KİRALAMA BEDELİ : Kostüm kiralama ücreti günlüktür.

  2. DEPOZİT : Kostümün kiraya verilmesi anında kiralama bedeli kadar depozit tahsil edilir. Kostümün tesliminde depozit tutarı kiralayana iade edilir.

  3. BELGELER : Kostüm teslimatında, kiralayanın nüfus cüzdanı fotokopisi alınır.

  4. TESLİMAT : Kiralanacak kostüm adresimizden teslim alınır ve kiralama süresi sonunda adresimize teslim edilir. Ancak toplu kiralamalarda adrese teslim ve adresten alım vardır.

  5. GECİKME : Kira süresinin sonunda, kostümün iadesinin gecikmesi durumunda, geciken her gün için günlük kira bedeli tahsil edilir.

  6. ZARAR ve ZİYAN : Kiralanan kostüme, kullanıcı tarafından zarar verilmesi durumunda, hasar kiralayandan tazmin edilir.

  7. REZERVASYON : Kiralanacak tarihte kostümün dolu olabileceği gözönüne alınarak erken rezervasyon yapılması önerilir. Rezervasyon sırasında kira bedelinin 1/3 'i kaparo olarak alınır. Rezervasyonun kiralama tarihinin 10 gün öncesine kadar iptalinde kaparo iade edilir.

  8. SİPARİŞ : Kostümler önceden sipariş edilmek suretiyle dikilir. Sipariş anında kostüm ücretinin yarısı kaparo olarak alınır.

  9. ANKARA DIŞI : Ankara dışına kostüm kiralaması yapılmamaktadır. Ancak kostüm satışı vardır ve gerçekleşecek satışlar için kargo ücreti alıcıya aittir.


PEMBE KURBAĞA KALİTESİ VE ÖZENİ ARTIK ÇOCUK KOSTÜMLERİNDE..

PEMBE KURBAĞA ÇOCUK KOSTÜMÜ
Büklüm sokak No: 8/11 06660 Kavaklıdere / ANKARA
Tel: +90.312 418 0298 Faks: +90.312 418 0267
kostum@pembekurbaga.com.tr